GMAT Club

Kudos owned by the user


GMATGuruNY received 1 Kudos for post A merchant buys 200 kg of rice at $1.25 per kg, 400kg of wheat at $0.7.

GiverPostDate
BunuelA merchant buys 200 kg of rice at $1.25 per kg, 400kg of wheat at $0.701-Apr-2021

Page 1 of 1