GMAT Club

Kudos owned by the user


ashikaverma13 received 13 Kudos for post Material M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg.

GiverPostDate
SaachiDMaterial M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg23-Jan-2025
arpitab33Material M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg22-Oct-2024
haesung0204Material M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg09-May-2024
naveenmadhavanMaterial M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg16-Mar-2023
RICHA1189Material M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg16-Feb-2023
OrAnGe80Material M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg25-Jan-2022
silkykrakenMaterial M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg07-Jun-2021
akshayr1204Material M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg04-Jun-2021
CharlesGSEMaterial M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg24-Dec-2019
DheerushaMaterial M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg10-Jul-2019
ritikagarg98Material M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg23-Jun-2019
mahapatroMaterial M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg20-Mar-2018
Srishti1507Material M costs $10 per kg, and material N costs $20 per kg. If 25 kg16-Dec-2017

Page 1 of 1